24 may, 2024 5880 Baxış
24 may 2024-cü il tarixində Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyinin Biofizika İnstitutunda elmlər doktoru və fəlsəfə doktoru hazırlığı üzrə doktorant və dissertantların attestasiyası keçirilib.
İclası giriş sözü ilə Attestasiya Komissiyasının sədri b.e.d. Kərim Quli oğlu Qasımov araq, doktorant və dissertantların hesabatı dinlənilib.
Nəticədə, AR ETN Biofizika İnstitutunun doktorant və dissertantlarının, elmlər doktoru hazırlığı üzrə b.ü.f.d., dos. Sevinc Cəfərova, fəlsəfə doktoru hazırlığı üzrə Aidə Məmmədzadə və Sevil Rəhmanovanın 2024-cü il üzrə attestasiyasının məqbul hesab edilməsi qərara alınıb.

24 May, 2024 5847 Views
On May 24, 2024, the attestation of doctoral and philosophy candidates at the Institute of Biophysics of the MSE AR was conducted.
The meeting was opened by the Chairman of the Attestation Commission Ph.D. Karim Guli oghlu Gasimov opened and listened to reports of doctoral students and dissertation students.
As a result, PhD students and dissertation students of AR MSE Institute of Biophysics, It was decided to accept the attestation of Ph.D., Assoc. Sevinj Jafarova, Aida Mammadzadeh and Sevil Rahmanova for the year 2024 for the preparation of Ph.D.