25 iyun, 2023 4897 Baxış
1. AR ETN Biofizika İnstitutunun nəzdindəki laboratoriyaların elmi və elmi-təşkilati fəaliyyəti ilə bağlı 2023-cü il üzrə yarımillik hesabatının müzakirəsi.
2. AR ETN Biofizika İnstitutunda Fəlsəfə doktoru hazırlığı üzrə doktorantların qəbul imtahanının verilməsi ilə bağlı Genetika ixtisası üzrə sualların təsdiqi haqqında.
3. AR ETN Biofizika İnstitutunun “Biofizika” ixtisaslaşması üzrə magistrantlarının 2022/2023-cü tədris ili üzrə 2023-cü il iyun ayının 1-dən 2023-cü il iyul ayının 5-dək keçirilmiş yay imtahan sessiyasının nəticələrinin müzakirəsi.
4. AR ETN Biofizika İnstitutunun aparıcı elmi işçisi, b.ü.f.d., dos. Sevinc Cəfərovanın və böyük elmi işçisi, b.ü.f.d., dos. Ruhiyyə Quliyevanın 18-24 iyun 2023-cü il tarixlərində Rusiyaya elmi ezamiyyəti ilə bağlı hesabatı.

25 июня, 2023 4901 Просмотров
1.     Обсуждение полугодового отчета за 2023 год о научной и научно-организационной деятельности лабораторий при Институте Биофизики Министерства науки и образования АР.
2.     Утверждение вопросов по генетике для проведения вступительного экзамена на подготовительную программу доктора философии в Институте Биофизики Министерства науки и образования АР.
3.     Обсуждение результатов летней сессии экзаменов, проведенных для магистрантов по специализации "Биофизика" в течение учебного года 2022/2023, с 1 июня 2023 года по 5 июля 2023 года.
4.     Доклад ведущего научного сотрудника, кандидата биологических наук Севиндж Джафаровой и ведущего научного сотрудника, кандидата биологических наук Рухийи Кулиевой о научной командировке в Россию с 18 по 24 июня 2023 года.